VYHLEDÁVÁNÍ A ODHALOVÁNÍ ODPOSLECHŮ

Služby v oblasti odhalování úniku informací a vyhledávání ukryté zpravodajské techniky

ODPOSLECHY

V posledních letech se rozšířil odposlech pomocí miniaturních vysílačů, bezdrátových mikrofonů, lidově zvaných "štěnic". Bývají trvale napájeny ze sítě a mohou po dlouhé měsíce i roky nepozorovaně fungovat v síťových rozdvojkách, spínačích, lampičkách apod.

KAMERY

Skryté kamery jsou stále populárnější, jejich rozměry se zmenšují, jejich cena klesá, jejich citlivost roste. Musí být umístěny tam, odkud může kamera vidět na požadovaný prostor, stačí jim však miniaturní dírka pro objektiv, třeba i jen 1 mm v průměru.

GPS LOKACE

Můžete být kdekoliv na světě a jste pod permanentní kontrolou - odposlech prostoru vozidla, místa, kde se nacházíte - jedná se o monitoring na neomezeně dlouhou vzdálenost. Takto dnes může kdokoli kohokoli kontrolovat bez rizika odhalení.

POČÍTAČE

Stav zabezpečení počítačů obyčejných uživatelů je něco mezi špatným a katastrofálním. Windows jsou všechno, jenom ne bezpečný systém - nemine týden, aby se neobjevila nová zranitelnost. typicky v Internet Exploreru - ale i v jiných online službách.

Pomůžeme Vám získat ztracený klid


Máte obavu, že se Vaše důvěrné informace mohou dostávat ven z Vaší společnosti? Že strategické rozhodování Vašeho managementu nemusí být jen za dveřmi Vašich kanceláří nebo zasedaček? Že někdo skutečně nepovolaný poslouchá vaše nejtajnější vize a plány?

Ke zjištění odposlechů používáme nejmodernější přístroje, které inovujeme s příchodem novinek na poli zpravodajské techniky.

Provádíme také permanentní či jednorázové zabezpečení prostoru proti odposlechu, či lokaci vozidel.

Stále více firem se setkává s problematikou odposlechů, a pro naše klienty se stala ochrana informací nedílnou součástí standardních bezpečnostních opatření. Cílem těchto opatření je odhalení a odstranění nelegálních odposlechových prostředků.

Jiří Soukup, soukromý detektiv

Služby


Základní prohlídka

Je zaměřena na odposlechová zařízení, která jsou běžně dostupná a nevyžadují složitější instalaci. Nedílnou součástí je i prohlídka fyzická.

Kompletní prohlídka

Využívá se rozsáhlá rádiová diagnostika s mapováním aktivních i pasivních polovodičových zařízení. Veškeré prohlídky zahrnují i odhalování skrytých kamer.

Prohlídka vozu

Cílem prohlídky je nalezení skrytého GPS lokátoru, nebo GSM či jiného odposlechu v interiéru vozu.